Glinka biała

zawiera liczne mikroelementy oraz sole mineralne. Duża obecność aluminium nadaje jej właściwości zabliźniające i ściągające. Ponadto w glince znajdują się: krzem, wapń, żelazo, magnez, sód i potas. Glinka odżywia i wygładza skórę, łagodnie ściąga pory. Polecana do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, delikatnej, zmęczonej ze zmarszczkami. Glinka świetnie sprawdza się do stosowania samodzielnie. U nas odnajdziesz ją w mydle solnym przeznaczonym do mycia ciała: czarno biały solniak.

Glinka różowa

to kombinacja glinki białej i czerwonej. Bogata w mikroelementy: żelazo, magnez, krzem, aluminium, wapń, sód i potas ma właściwości wygładzające, dezynfekujące oraz zabliźniające. Odpowiednia dla skóry wrażliwej i delikatnej. Glinka różowa wzmacnia, ściąga oraz koi i odpręża skórę zarazem. Mydła z glinką różową to: pinkglinkróżowy solniak.

Glinka rhassoul

bogata w magnez, potas, krzem, wapń, glin, żelazo, miedź, lit, cynk charakteryzuje się właściwościami odtłuszczającymi i myjącymi. Polecana szczególnie dla skóry wrażliwej, skłonnej do alergii i trądzikowej. Poprawia elastyczność i wygląd skóry, zapobiegając jej wysuszaniu i łuszczeniu. Głęboko oczyszcza, odżywia, odświeża i usuwa martwe komórki naskórka. Mydła z glinką rhassoul: jogoglinacedrowy solniak