Oliwa

składnik główny większości naszych mydeł. Ma szerokie pielęgnacyjne działanie na skórę, koi podrażnienia, pomaga likwidować jej szorstkość, wygładza i zmiękcza, odpowiednia dla skóry ze zmarszczkami, ma właściwości nawilżające. To naturalne źródło antyoksydantów. Tworzy na skórze warstwę zapobiegającą utracie wewnętrznego nawilżenia (zawartość witaminy F), nie blokując jej. Korzystnie wpływa również na skórę trądzikową. Tworzy delikatne mydło. Oliwę odnajdziesz w każdym z naszych mydeł.

Olej z awokado

jeden z naszych ulubieńców. Zawiera proteiny, witaminy A, D i E, dzięki którym wykazuje właściwości nawilżające, kojące i zmiękczające. Regeneruje komórki oraz uzdrawia łuszczącą się skórę ciała i głowy. Mydła z dużą ilością oleju awokado są odpowiednie dla osób z bardzo wrażliwą skórą. Olej awokado odnajdziesz w mydłach: pinkglinklawendziaknagietowekozimilkczarna sztukajogoglina.

Olej ze słodkich migdałów

lekki, dobrze wchłanialny, o właściwościach nawilżających i wygładzających. Zawiera witaminy A i E, które mają wpływ na zachowanie jędrności i elastyczności skóry.  Mydła z olejem ze słodkich migdałów: błototodynjomiodostanszałwioszałsłodka karotkakokomak.

Olej rycynowy

gęsty, ale dobrze wchłaniany przez skórę. Ma działanie nawilżające. W mydle tworzy kremową, gęstą pianę. Odnajdziesz go w: błototodynjomiodostanszałwioszałsłodka karotkakokomak.

Olej kokosowy

jeden z podstawowych składników naszych mydeł. Ma właściwości nawilżające. Nadaje mydłu twardość, tworzy bąbelkową pianę. Olej kokosowy jest w składzie każdego z naszych mydeł.

Olej palmowy

w połączeniu z innymi olejami takimi jak oliwa, olej kokosowy czy migdałowy tworzy wspaniałe mydło. Przedłuża jego trwałość, nadaje twardość oraz tworzy kremową pianę. Mydła z zawartością oleju palmowego: błototodynjomiodostanszałwioszałsłodka karotkakokomak.